Bayern-Anderlecht, gol dhe karton i kuq (VIDEO) – Lajmi.net
Bayern-Anderlecht, gol dhe karton i kuq (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:03, 12 September 2017
Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski. Penaltia u shkaktua nga Sven Kums, që u ndëshkua direkt me të kuq.

Fjalët kyçe: Anderlecht, Bayern Munchen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper