Bastoret shpallin ekipin favorit në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Bastoret shpallin ekipin favorit në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:47, 8 March 2018
Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës.

Manchester City konsiderohet si skuadër favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve, sipas bastoreve.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, ndërsa në vendin e dytë është kampioni aktual i Evropës, Real Madrid me kuotën 5.

Pas tyre renditen Barcelona, bayern Munich, Liverpool dhe Juventus. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2