Basketbollisti italian grushton holandezin, thyen dorën (VIDEO) – Lajmi.net
Basketbollisti italian grushton holandezin, thyen dorën (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:02, 31 July 2017
.

Një episod aspak i këndshëm ka ndodhur në ndeshjen mes Italisë dhe Holandës.

Finalja e Trentino Cup 2017 ka sjellë një përleshje me grushte në parket.

Basketbollisti italian, Danilo Gallinari dhe ai holandez, Kok, janë përleshur pas një aksioni nën kosh, përcjellë “Lajmi.net”.

Gallinari e ka grushtuar holandezin, për t’u përjashtuar më pas nga loja.

“Corriere dello Sport” konfirmon që Gallinari e ka thyer dorën dhe në këtë mënyrë është përshëndetur me turneun. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gallinari, KOK

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble