Bashkimi – Sigal Prishtina, finalja e madhe – Lajmi.net
Bashkimi – Sigal Prishtina, finalja e madhe
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 21:28, 6 May 2017
Sigal Prishtina ka siguruar plasmanin për në finalen e Play Offi në elitën e basketbollit kosovar.

Kryeqytetasit kanë mposhtur edhe në ndeshjen e tretë Trepçën, për të siguruar finalen.

Edhe kjo ndeshje u zhvillua në numër të ulët të tifozëve, duke thyer çdo rekord negativ të pasluftës.

Prishtina do të luajë në finale me Bashkimin në një ndeshje që pritet të jetë e baraspeshuar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, KB Prishtina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy