Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën – Lajmi.net
Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:56, 6 December 2018
Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në Instagram.

‘’Dy muaj me këtë qiell të vogël’’, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO