Bartra tregon lëndimin e tmerrshëm që e pësoi nga sulmi në autobusin e Dortmundit (FOTO) – Lajmi.net
Bartra tregon lëndimin e tmerrshëm që e pësoi nga sulmi në autobusin e Dortmundit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:57, 28 April 2017
Mbrojtësi i Borussia Dortmund, Marc Bartra, ka postuar një fotografi të lëndimit që ka pësuar nga sulmi në autobus.

Bartra ishte më fat kur i shpëtoi një sulmi ndaj skuadrës së tij, para ndeshjes me Monacon në Ligën e Kampionëve.

Nga thyerja e xhamit të autobusit si pasojë e shpërthimit, spanjolli ka lënduar dorën, ku i është nënshtruar edhe një operimi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO