Barcelona – Valencia, vlerësimet e lojtarëve (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona – Valencia, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:48, 19 March 2017
Barcelona i është përgjigjur me fitore Real Madridit.

‘Blaugranët’ kanë mposhtur 4:2 Valencian, për të ngushtuar në dy pikë epërsinë me Real Madridin në renditjen tabelare.

Me notën më të madhe për paraqitje në këtë ndeshje, është vlerësuar Lionel Messi, 9.8, që realizoi dy gola./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: La Liga, SC Barcelona, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball