Barcelona shkatërron Juventusin – Lajmi.net
Barcelona shkatërron Juventusin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:36, 12 September 2017
Barcelona e shkatërron Juventusin në “Camp Nou”.

Katalunasit fituan me rezultat të pastër, 3:0.

Golat për Barcën i shënuan Leo Messi (2) dhe Ivan Rakitic.

Golat e shënuar sonte, ishin të parët për Messin ndaj Gianluigi Buffon.

Në ndeshjen tjetër të grupit, Sportingu mposhti Olympiacosin 3:2. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble