Barcelona shet futbollistin e njohur për 15 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona shet futbollistin e njohur për 15 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:00, 11 May 2017
Rafinha vlerësohet në 15 milionë euro.

Rafinha mund të largohet nga Barcelona.

Mediat spanjolle raportojnë se mesfushori është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar në ekipin katalan.

Andaj, ai mund të transferohet te një skuadër e re gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Rafinha vlerësohet në 15 milionë euro.

Ai ka kontratë me Barcelonën deri më 2020 ndërsa ka zgjuar interesim nga disa klube nga Premierliga. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Rafinha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper