Barcelona-Real Madrid, lajm i pabesueshëm nga shorti i Ligës së Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona-Real Madrid, lajm i pabesueshëm nga shorti i Ligës së Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 16:31, 16 March 2017
Tifozët e Barcelonës e duan Real Madridin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Në një sondazh të “Mundo Deportivos”, vetëm 2% e votuesve kanë zgjedhur Juventusin.

Më së shumti vota ka marrë Real Madridi, plot 43% dhe më pas Leicesteri, 38%, përcjellë “lajmi.net”.

E një El Clasico në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, do të ishte padyshim “çmenduria” më e madhe e shortit në vitet e fundit.

Shorti hedhet nesër me fillim prej orës 12:00. /Lajmi.net/

camp_nou_final_copa_rei

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals