Barcelona – Milan, Deulofeu zgjedh klubin për sezonin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona – Milan, Deulofeu zgjedh klubin për sezonin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 15:52, 16 June 2017
Gerard Deulofeu nuk dëshiron të rikthehet në Barcelonë.

Gerard Deulofeu ka shprehur dëshirën për të qëndruar në Milan, të paktën edhe në sezonin e ardhshëm.

Por, lojtari nuk dëshiron që të rikthehet as te Everton.

Kështu, Deulofeu dëshiron të mbetet në Milan dhe të luajë vazhdimisht, pasi synon të luaj me Spanjën në Kupën e Botës.

Deulofeu ishte huazuar në Milan nga Evertoni gjato dimrit. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble