Barcelona me ofertë të re e të parefuzueshme për Verrattin – Lajmi.net
Barcelona me ofertë të re e të parefuzueshme për Verrattin
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:07, 16 July 2017
Barcelona vazhdon të insistojë për Marco Verrattin.

Skuadra katalane i ka bërë një ofertë të re PSG-së për mesfushorin italian.

‘Calciomercato’ shkruan se Barcelona i ka ofruar 65 milionë euro dhe kartonin e Ivan Rakiticit skuadrës franceze, për Marco Verrattin.

Kjo është oferta më e mirë që PSG ka mundur të marrë, ndërsa trajneri Unai Emery mund të ribashkohet sërish me Rakiticin, me të cilin ka punuar edhe te skuadra e Sevillas në Spanjë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Marco Verratti, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball