Barcelona ka një lajm të keq për Neymarin – Lajmi.net
Barcelona ka një lajm të keq për Neymarin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:50, 10 March 2018
Barcelona nuk e konsideron rikthimin e Neymarit nga Paris Saint-Germain.

Dëmtimi, eliminimi nga Champions League, polemikat me shokët e skuadrës, më konkretisht me Cavanin dhe zërat e merkatos.

Aventura e Neymar te Paris Saint Germain po shkon drejt fundit pikërisht për këto arsye.

Sulmuesi brazilian në fakt ka vendosur të rikthehet për të luajtur në La Liga.

Sipas asaj që shkruan “MundoDeportivo”, O’Ney i është vetëofruar Barcelonës, por blaugranat e kanë refuzuar në mënyrë kategorike rikthimin e tij në Camp Nou.

Gazeta As ndërkohë konfirmon interesimin e Realit të Madridit për sulmuesin brazilian me Los Blancos që janë gati të shpenzojnë 400 milionë euro për 26-vjeçarin.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO