Barcelona – Juventus, befasi nga Dembele – Lajmi.net
Barcelona – Juventus, befasi nga Dembele
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:10, 11 September 2017
Ousmane Dembele nga minuta e parë kundër Juventusit.

Ousmane Dembele do të jetë titullar te Barcelona në ndeshjen kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve.

Mediat spanjolle raportojnë se përforcimi i ri e ka bindur trajnerin Ernesto Valverde të luajë nga minuta e parë ndaj Bianconerëve.

Anësori, që u bë lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës, duke u transferuar nga Borussia Dortmundi për 145 milionë euro, luajti në “Camp Nou” për 20 minuta në dhe asistoi në golin e fundit për fitoren 5:0 të katalunasve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Ousmane Dembele

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3