Barcelona ia ndërron numrin Philippe Coutinhos – Lajmi.net
Barcelona ia ndërron numrin Philippe Coutinhos
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 13:40, 9 August 2018
Philippe Coutinho do të bartë numër të ri në fanellën e Barcelonës në sezonin 2018/2019.

Braziliani që në afatin kalimtar të janarit iu bashkua Barcelonës, sezonin e kaluar ka bartur fanellën me numër 14.

Barcelona në faqen zyrtare të klubit ka bërë të ditur se Coutinho në sezonin e ri do të mbajë fanellën me numër 7.

Ky numër në të kaluarën është mbajtur nga Arda Turan dhe Pedro Rodriguez./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO