Barcelona – Getafe, super ylli i ekipit mungon në stërvitje – Lajmi.net
Barcelona – Getafe, super ylli i ekipit mungon në stërvitje
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:24, 10 February 2018
“Mundo Deportivo” shkruan se Pique nuk ka punuar sot me grupin tjetër të futbollistëve në përgatitje për ndeshjen me Getafen.

Gerard Pique është ftuar për ndeshjen mes Barcelonës dhe Getafes në La Ligë, të dielën.

Por, mbrojtësi mungoi sot në stërvitjen e fundit para ballafaqimit të radhës në Camp Nou.

“Mundo Deportivo” shkruan se Pique nuk ka punuar sot me grupin tjetër të futbollistëve në përgatitje për ndeshjen me Getafen, përcjell “lajmi.net”.

Mirëpo, trajneri Ernesto Valverde prapë e ka ftuar për të qenë pjesë e skuadrës në takimin e së dielës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Gerard Pique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan