Barca në aksion, bëhet gati për dy transferime të mëdha – Lajmi.net
Barca në aksion, bëhet gati për dy transferime të mëdha
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:49, 8 July 2018
Vera e vitit 2018 do të jetë atraktive për tifozët e Barcelonës, që pritet të ketë ndryshime në skuadrën e tyre.

Largimi i Andres Iniestas dhe Paulinhos, ka bërë që Barca të mendojë për zëvendësimet.

Ditëve të fundit ka raportime për rritje të interesimit për yllin e Chelsea, Willian, i cili po ashtu po kërkohet edhe nga Manchester United, saktësisht nga Jose Mourinho.

Emri tjetër që ka dalë në media, është ai i PSG-së, Adrian Rabiot.

Chelsea kërkon 80 milionë euro për Willian, çmim përafërsisht i njëjtë është edhe ai i Rabiot./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO