Barbana publikon një fotografi kur ajo dhe Ergi ishin të vegjël – Lajmi.net
Barbana publikon një fotografi kur ajo dhe Ergi ishin të vegjël
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:29, 13 January 2018
Është kthyer pas në kohë.

Këngëtarja Barbana Dini ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet bashkë me prindërit, motrën dhe vëllain e saj Ergin, shkruan lajmi.net

Ky portret familjar ishte bërë në vitin 1994, vitin kur lindi Ergi.

Ky kujtim i këngëtares u mbush me komente, ku ndjekësit e saj shprehnin mallin dhe dhimbjen e tyre për ikjen e hershme të Ergit nga kjo jetë./Lajmi.net/

screenshot_1rtr

Fjalët kyçe: Barbana, Ergi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2