Barbana kujton Ergin me këto fjalë emocionuese – Lajmi.net
Barbana kujton Ergin me këto fjalë emocionuese
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:01, 13 March 2018
Dhimbja për të po shkon e rritet çdo ditë e më shumë.

Këngëtarja Barbana Dini sonte në Instagram ka hedhur një fotografi të vëllait të saj të ndjerë, këngëtarit Ergit, shkruan lajmi.net

E kësaj fotoje, ajo ia ka lënë një shkrim mjaft emocionues.

“Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!❤️” janë fjalët e saj.

Kujtojmë që Ergi ka vdekur në nëntor të vitit 2016 në një aksident komunikacioni./Lajmi.net/

Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!❤️

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO