Barazim spektakolar mes Juventusit dhe Tottenhamit – Lajmi.net
Barazim spektakolar mes Juventusit dhe Tottenhamit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:35, 13 February 2018
Rezultati final në shtëpinë e italianëve ishte 2:2.

Juventusi dhe Tottenhami kanë barazuar në ndeshjen e parë në Torino.

Rezultati final në shtëpinë e italianëve ishte 2:2.

Vendësit shënuan dy gola të shpejtë në 10 minutat e para me Gonzalo Higuain.

Megjithatë, Harry Kane dhe Christian Eriksen vendosën barazpeshën.

Para golit të barazimit nga danezi, Higuain humbi një penallti, e cila mund të ndryshonte jo pak ndeshjen.

Kësisoj, gjithçka mbetet e hapur për sfidën e kthimit në Londër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan