Barazim në Romë, Chelsea deklason Qarabagun (VIDEO) – Lajmi.net
Barazim në Romë, Chelsea deklason Qarabagun (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:40, 12 September 2017
Roma dhe Atletico Madridi kanë luajtur pa gola.

Kryendeshja e Grupit C u mbyll baras në “Olimpico”, 0:0.

Në ndeshjen tjetër, Chelsea shkatërroi Qarabagun, 6:0.

Golat i shënuan Pedro, Zappacosta, Azpiliqueta, Bakayoko, Batshuayi dhe Medvedev (og). /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Chelsea, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3