Barazim në ndeshjen e ditës në Superligë, ja tabela – Lajmi.net
Barazim në ndeshjen e ditës në Superligë, ja tabela
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:12, 27 February 2018
Vllaznia dhe Drenica kanë barazuar pa gola sot në Gjilan, 0:0.

Vllaznia dhe Drenica kanë barazuar pa gola sot në Gjilan, 0:0.

Vllaznia mbetet në pozitën e 12, por tani ka 9 pikë.

Ndërkohë, Drenica mbetet në pozitën e tetë duke shtuar vetëm një pikë më tepër në klasifikim.

Renditja tabelare në Vala Superligë pas javës së 20-të:

Fjalët kyçe: Drenica, Vllaznia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble