Balotelli: Për këtë arsye nuk u ktheva në Serie A – Lajmi.net
Balotelli: Për këtë arsye nuk u ktheva në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:35, 14 September 2018
"Duke parë sa shumë njerëz më urrejnë mua në Itali, është shumë e këndshme".

Mario Balotelli ka treguar arsyen se pse nuk u kthye në Serie A.

Ai deklaroi që shumë njerëz e urrejnë në Itali, përcjellë “Lajmi.net”.

“Duke lexuar komentet e njerëzve dhe duke parë sa shumë njerëz më urrejnë mua në Itali, është shumë e këndshme. Kur gjërat të ecin mirë shpresoj që ata të vazhdojnë të më urrejtë dhe jo të më mbështesin”, deklaroi Balotelli.

“E drejtë është vetëm kur je konsistent. Kishte një arsye absolutisht të vërtetë dhe të vlefshme pse nuk u ktheva të luaj në Seria A. Mendoj se tani ajo arsye është e qartë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO