Balotelli mungoi në dy minutat e parë të ndeshjes, arsyeja e çuditshme (VIDEO) – Lajmi.net
Balotelli mungoi në dy minutat e parë të ndeshjes, arsyeja e çuditshme (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:35, 20 March 2017
Mario Balotelli nuk u paraqit në dy minutat e parë të ndeshjes Nice – Nantes.

Italiani për çudi, kishte problem si t’i lidhë këpucët, duke u vonuar në dy minutat e parë të ndeshjes./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Mario Balotelli, Nice

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble