Ballack: Ky ekip do ta fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Ballack: Ky ekip do ta fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:43, 8 September 2017
Michael Ballack ka zbuluar favoritin e tij në Ligën e Kampionëve.

Michael Ballack beson se Real Madrid është favorit për ta fituar prapë trofeun e Ligës së Kampionëve.

“Për mua, Real Madrid për momentin është në krye të gjithave. Ka përvojë, klas dhe sukses në vitet e fundit”, tha Ballack.

“As PSG me gjithë ato transferime nuk është në nivel të Realit për momentin. Ata janë top skuadër dhe janë të gatshëm ta fitojnë sërish Ligën e Kampionëve edhe pse ka edhe skuadra tjera që mund ta bëjnë”, vazhdoi ai.

“Në letër, Real Madrid është favorit në Ligën e Kampionëve”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Michael Ballack, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan