Bale transferohet në Serie A, ja te cila skuadër – Lajmi.net
Bale transferohet në Serie A, ja te cila skuadër
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSerie ASport 21:24, 12 April 2018
Derisa po i afrohemi fundit të sezonit, numri i skuadrave të interesuara për Gareth Bale, sa shkon e rritet.

Tani, është skuadra italiane Inter, që ka hyrë në garë për yllin uellsian.

Bale nuk po arrin të gjej qetësinë dhe formën më të mirë të tij te Real Madridi, dhe kjo ka bërë që të rriten zërat për largim.

Interesim për Bale, ka edhe nga Anglia, me skuadrat si Manchester United, Chelsea, Arsenal dhe Liverpool./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gareth Bale, Inter, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble