Bakayoko: Kjo është skuadra më e madhe në Angli – Lajmi.net
Bakayoko: Kjo është skuadra më e madhe në Angli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 19:55, 16 July 2017
Tiemoue Bakayoko një ditë më parë kompletoi transferimin te Chelsea nga Monaco.

Francezi 22 vjeçar, u deklarua i lumtur për kalimin te skuadra angleze, duke e cilësuar Chelsean si skuadrën më të madhe në Angli.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu”, deklaroi fillimisht Bakayoko.

“Për mua, është skuadra më e madhe në Angli, dhe shpresoj të fitojë gjëra të mëdha këtu. Jam shumë krenar”./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Tiemoue Bakayoko

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2