Bailly shkakton penalltinë më qesharake të vitit (VIDEO) – Lajmi.net
Bailly shkakton penalltinë më qesharake të vitit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 21:52, 17 May 2017
Mbrojtësi i Manchester United, Eric Bailly, ka shkaktuar penallti qesharake, por ajo është mbrojtur nga Romero.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Eric Bailly

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper