Bahtiri: Rinia është e tashmja dhe e ardhmja e Kosovës – Lajmi.net
Bahtiri: Rinia është e tashmja dhe e ardhmja e Kosovës
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 16:41, 13 October 2017
Kandidati i AKR-së për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri ka organizuar një mbrëmje me rininë, ku tregon se ka marrë mbështetje nga ta.

Bahtiri thotë se rinia janë jo vetëm e tashmja, por edhe e ardhmja e Kosovës.

Ja postimi i plotë i Agim Bahtirit:

Rinia ka qenë promotor i të gjitha proceseve për lirinë, pavarësinë dhe zhvillimin e Kosovës. Thonë se rinia është e ardhmja e një vendi, por sigurisht se ata janë edhe e tashmja.

Ishte ndjenjë e veçantë të marrë përkrahjen e rinisë së Mitrovicës, të cilët në mënyrë masovike po punojnë që unë të fitoj pa balotazh dhe të udhëheqi Mitrovicën edhe për një mandat.

Fjalët kyçe: Agim Bahtiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball