BabyGee paska pasur të dashur dhe ne nuk e kemi ditur? – Lajmi.net
BabyGee paska pasur të dashur dhe ne nuk e kemi ditur?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:37, 14 February 2018
BabyGee ka befasuar me postimet e fundit.

Fjala është për dhuratën që ka marrë sot në ditën e të dashuruarve për Shën Valentin, shkruan lajmi.net

E duke qenë se ajo është deklaruar beqare fansat janë kureshtarë të dinë se kush fshihet pas kësaj dhurate romantike që BabyGee e ka publikuar në Instagram.

Mos vallë ajo ka pasur të dashur dhe ne nuk e kemi ditur? Kjo mbetet të zbulohet shumë shpejt./Lajmi.net/

screenshot_7

Fjalët kyçe: BabyGee

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper