“Baby Jem” publikohet nga Diamond – Lajmi.net
“Baby Jem” publikohet nga Diamond
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:24, 6 December 2017
Reperi Diamond ka publikuar këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor “Baby Jem” që është finalizuar me një klip interesant, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është shkruar nga vet reperi, me muzikë të CureLp dhe me miksim të 2Tonit.

‘Baby Jem’ vjen pas disa sukseseve të reperit me këngë tjera të lansuara më herët./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Diamond

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion