Baby G zbulon se kur do ta lansoj këngën e re – Lajmi.net
Baby G zbulon se kur do ta lansoj këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:42, 7 December 2017
Ka ndërruar menaxhment.

E tani, këngëtarja Baby G ka bërë një menaxher të ri dhe pasi ka rregulluar punët e këtij lloji, ajo ka nisur realizimin e këngëve të reja, shkruan lajmi.net

Baby G ka hedhur një fotografi në Instagram ku përmes së cilës ka zbuluar datën se kur do lansoj këngën e re.

Java e ardhshme është java që do e sjell “Mos u nal” të Baby G.

Se çka do na sjell ajo, presim të shohim./Lajmi.net/

screenshot_2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO