Baby G këshillon dhe bën ‘diss-a’: Selektoni shokët… – Lajmi.net
Baby G këshillon dhe bën ‘diss-a’: Selektoni shokët…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:59, 11 October 2017
Ka dhënë 30 këshilla për një jetë më të mirë.

Madje, Baby G ka këshilluar gjithë ndjekësit e saj që t’i praktikojnë këto këshilla, pasi janë vërtetë të dobishme, shkruan lajmi.net

Në njërën nga këshillat, ajo ka bërë ‘diss’ anëtarëve të ish labelit të saj ‘On Records’.

“Selektoni shokët që ju ndihmojnë të ngrihni lartë” është një nga këto fjalë, të cilat nga analiza kuptohet se për kë janë dedikim!/Lajmi.net/

22429076_2401570843401736_1764242398_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO