Baby G bën fotoset…duke ngrënë pica – Lajmi.net
Baby G bën fotoset…duke ngrënë pica
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:00, 13 January 2018
Po dëshiron të tregojë se është e veçantë.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po bënte set të ri, shkruan lajmi.net

E veshur me një fustan elegant dhe shumë të bukur dhe me flokë të përmbledhura, Baby G duket shumë e bukur.

E veçanta e setit është se këngëtarja do pozojë duke ngrënë pica, i cili është ushqimi i saj i preferuar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Baby Gee

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush