Babai shpëton djalin pasi thyhet karriga e slitës rrëshqitëse (Video) – Lajmi.net
Babai shpëton djalin pasi thyhet karriga e slitës rrëshqitëse (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:53, 25 December 2017
Derisa babai dhe djali ishin ulur në karrigat e slitës rrëshqitëse të hekurt, diçka e pazakonshme ndodhi.

Babai po e gjironte djalin e tij derisa po rrëshqisnin në slitë, mirëpo diçka e pazakonshme ndodhi, shkruan lajmi.net

Karriga e djalit u thye dhe ai ra, mirëpo në çastin e parë babai e kapi dhe e shtrëngoi fort të birin e tij.

Në video shihet se ai është ai është i tronditur, mirëpo babai mundohet ta qetësojë. Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, slite

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy