Babai i Neymarit ka një lajm të keq për Real Madridin – Lajmi.net
Babai i Neymarit ka një lajm të keq për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:30, 14 March 2018
Por, sipas Neymar Sr, Neymar është duke menduar vetëm për liderin e Ligë 1.

Babai i Neymarit ka përjashtuar mundësinë e largimit të sulmuesit nga Paris Saint-Germain.

Përkundër interesimit nga Real Madrid, ai ka theksuar se Neymar dëshiron të mbetet në Parc des Princes.

Por, sipas Neymar Sr, Neymar është duke menduar vetëm për liderin e Ligë 1.

“Neymari e ka të ardhmen në PSG. Edhe të tashmen e ka në PSG”, ka thënë babai dhe agjenti i Neymarit të martën në një konferencë për media në Brazil. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Neymar, Paris Saint-Germain

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master