Babai i kërkon Neymarit që të transferohet te kjo skuadër – Lajmi.net
Babai i kërkon Neymarit që të transferohet te kjo skuadër
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 23:52, 19 May 2017
Manchester United ka bërë një hap të madh para për transferimin e yllit të Barcelonës, Neymar.

 

Sipas Diario Gol, babai i brazilianit i ka thënë djalit të tij që të kalojë në Old Trafford, pasi ka mbetur nën hijen e Lionel Messit.

United ka qenë i lidhur tash e disa muaj me Neymarin, që kërkon nënshkrimin e tij.

Neymar Sr mësohet se i ka thënë Neymarit që në Ligën Premier do të shkëlqente dhe do të ishte kandidat që ta fitonte Topin e Artë.

Ai do ta zëvendësohet më mënyrë perfekt një lojtar si Wayne Rooney, i cili mund të kalojë te Evertoni.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Neymar

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan