Babai dhe fëmijët krijojnë këtë dhuratë për ditën e nënës (Video) – Lajmi.net
Babai dhe fëmijët krijojnë këtë dhuratë për ditën e nënës (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:55, 29 April 2017
Të kesh një dhuratë e cila të kujton një çast të caktuar në jetën tënde, e të bëhet pjesë e kujtimeve tua më të mira, është një mrekulli, shkruan lajmi.net

Historitë më të mira janë shkruar në çmenduritë më të mëdha. Kështu, në ditën e nënës, bashkëshorti i saj bashkë me fëmijët tentuan t’i bëjnë një dhuratë të paharruar.

Ata bashkuan duart dhe pasi u ngri materali, doli një dhuratë e çmuar për nënën e tyre.

Shikoni videon më poshtë. A ju pëlqen kjo ide? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dhuratë, dita e nenes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball