Babai dhe djali mbesin varun në litar, poshtë tyre krokodili gjigant /VIDEO – Lajmi.net
Babai dhe djali mbesin varun në litar, poshtë tyre krokodili gjigant /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:38, 12 July 2018
Një baba së bashku me djalin e tij kishin mbetur në një zipline.

Ata kishin shkuar të vizitonin një kopsht dhe aty gjindej një zipline për ti parë ata nga lartë, transmeton lajmi.net.

Mirëpo ata kishin ngecur në zipline për 25 minuta, ku kishin ardhur ekipi i shpëtimit për t’i liruar ata.

Ngjarja kishe ndodhur në Orlando, Florida. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO