“B92” sulmon Shakohoxhën për ‘shqiponjën’ me Buffonin (FOTO) – Lajmi.net
“B92” sulmon Shakohoxhën për ‘shqiponjën’ me Buffonin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 14:10, 29 March 2017
"B92" ka kritikuar Dritan Shakohoxhën pas fotografisë së publikuar duke formuar shqiponjën së bashku me kapitenin e Italisë, Gianluigi Buffon.

“Shqiptari keqpërdori Buffonin për propagandën e tij nacionaliste”, shkruan “B92” për fotografinë e tyre. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO