AUVK, 1.3 milion euro për trajtim të qenve endacak (VIDEO) – Lajmi.net
AUVK, 1.3 milion euro për trajtim të qenve endacak (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:35, 13 January 2018
Qeveria e Kosovës ka ndarë 1.3 milionë euro për trajtimin e qenve endacak.
Qentë do ta trajtohen nga Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë.
Fjalët kyçe: Endacake, Qentë, Qeveria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown