Auto & Tek – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

WhatsApp do të fshijë bisedat, fotot dhe videot tuaja, ja se si mund ti ruani të gjitha këto

WhatsApp zakonisht mbështet të dhënat tuaja për ju - por tani është në rrezik...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Google ju ndjek edhe nëse çaktivizoni “Historinë e vendndodhjes”

Google ka përditësuar faqen e ndihmës për “Historinë e Vendndodhjes” për të pranuar faktin se kompania vazhdon të gjurmojë njerëzit që përdorin shërbimet e saj si Google Maps, sipas një raporti të “Associated Press”....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Motorola e re P30, “klon” i iPhone X

“Smartphone”-i më i ri i Motorolës është kritikuar shumë, pasi ngjason sipas ekspertëve me një kopje të pacipë të iPhone X....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Kur njeriu vdes, çfarë bëhet me llogaritë e tij në rrjetet sociale?!

Vdekja e një personi të dashur ka qenë gjithnjë një moment i vështirë, por me rritjen e internetit dhe platformave të mediave sociale, familjet tani duhet të përballen edhe me rregullat ndonjëherë të ndërlikuara të pas-jetës dixhitale....

18 August, 2018 Lexo më shumë

MacBook i ri do të vijë në shtator

Apple thuhet se do të nisë një MacBook të ri prej 1200 dollarësh në muajin shtator....

18 August, 2018 Lexo më shumë

Google Pixel 3 XL shfaqet në publik

Telefoni i ardhshëm i Google u pa në një tramvaj në Toronto. ...

18 August, 2018 Lexo më shumë

Google ju ndjek edhe nëse çaktivizoni “Historinë e vendndodhjes”

Google ka përditësuar faqen e ndihmës për “Historinë e Vendndodhjes” për të pranuar faktin se kompania vazhdon të gjurmojë njerëzit që përdorin shërbimet e saj si Google Maps, sipas një raporti të “Associated Press”....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Motorola e re P30, “klon” i iPhone X

“Smartphone”-i më i ri i Motorolës është kritikuar shumë, pasi ngjason sipas ekspertëve me një kopje të pacipë të iPhone X....

17 August, 2018 Lexo më shumë

MacBook Air me çmim të lirë mund të lansohet së bashku me iPhone këtë vit

Një Apple MacBook Air i ri për 2018 mund të arrijë së shpejti, pikërisht kur iPhone i ri gjithashtu lansohet në botë, dhe mund të kenë diçka të përbashkët....

17 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO