Auto & Tek – Page 155 – Lajmi.net

Aktuale

Disa njësi të iPhone XR janë shitur tashmë

iPhone Xs Max i Apple përfaqëson iPhone-in më të mirë që Apple ka për të ofruar këtë vit....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Peugeot konfirmon gamën elektrike të makinave sportive

Marka franceze e automobilave Peugeot konfirmoi se po kthehet në arenën e makinave sportive me një gamë të re të makinave elektrike....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Informata të rëndësishme për përdoruesit e iPhone, duhet të keni kujdes

Përdoruesit e iPhone duhet të kenë kujdes, hakerët kanë filluar një mënyrë të re të vjedhjes së të dhënave personale....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Gjermani, urdhërohet tërheqja nga tregu i 73 mijë makinave Opel

Autoriteteti i transportit në Gjermani deklaroi tha të premten se kishte urdhëruar prodhuesin e makinave Opel të të tërheqë 73.000 automjete diezel në mbarë botën, të cilat ishin konfiguruar të mashtronin testet e emisioneve rregullatore....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Apple do të prezantojë produkte të reja në tetor

Më 30 tetor, Apple do të prezantojë produkte të reja në Nju Jork. Ftesat u dërguan. ...

19 October, 2018 Lexo më shumë

Roboti i Boston Dynamics tregon aftësitë e reja

Kompania Boston Dynamics ka demonstruar aftësitë e reja të robotit SpotMini....

18 October, 2018 Lexo më shumë

“Bomba” nga Detroiti: Ford dhe Volkswagen mund të bashkohen

Gjigantët e automobilave Ford dhe Volkswagen në qershor të këtij viti u bënë partnerë strategjikë, por shumë lehtë bashkëpunimi i tyre mund të arrijë një nivel shumë më të lartë....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Panasonic sjell mbrojtëse për punonjësit në zyre

Teknologjia çdo ditë e më shumë po na mahnitë me të arriturat e saj....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Huawei Mate 20 X është një smartphone “përbindësh” me ekran 7.2 inçësh

Krijues kineze i smartphoneve Huawei ka prezantuar përveç modeleve të reja, të quajtur Mate 20 dhe Mate 20 Pro një tjetër pajisje e re: The Huawei Mate 20 X që ka një ekran prej 7.2-inçësh AMOLED me një 5000 mAh bateri....

18 October, 2018 Lexo më shumë

Kërkohet dorëheqja e Mark Zuckerberg

Për shkak të skandaleve të të dhënave, donatorët e qeverisë amerikane duan të shtyejn themeluesin e Facebook Zuckerberg të japë dorëheqjen. ...

18 October, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO