Kriptovalutat – Lajmi.net

Aktuale

Të gjitha valutat digjitale në rënie, vetëm dy nga ato janë rritur sot (Foto)

Të gjitha kriptovalutat janë duke rënë sot dhe trendi i ngritjes së tyre, siç duket është kthyer në rënie!...

17 January, 2018 Lexo më shumë

Rënie drastike e vlerës së Bitcoin, ja sa është vlera e valutës digjitale sot (Foto)

Kriptovalutat, tash e një kohë janë bërë shumë të famshme dhe njerëzit janë duke investuar shumë në to....

17 January, 2018 Lexo më shumë

Vlera e Bitcoin është duke rënë – këto janë kriptovalutat që mund të “shpërthejnë” në vitin 2018

Në muajt e fundit, numri i britanikëve që përfshihen në investime në valutat digjitale, është duke u rritur....

16 January, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO