Auto – Page 42 – Lajmi.net

Aktuale

E pabesueshme: Shpejtësia marramendëse që e arrin ky Mercedes

Mercedes-AMG GLC 63 S Coupe është një nga makinat më të shpejta dhe më të fuqishme në repertorin e Mercedesit tani....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Toyota Supra e vitit 2020, po lë të gjithë me “gojë hapur”

Dhjetori njihet si muaji i testimeve të makinave, përgjatë të cilit bëhen të ditur edhe datat e lancimit të tyre....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Kush dëshiron një GT-R50 do të duhet të përgatisë afërsisht një milion euro

GT-R50 ka 720 kuaj-fuqi dhe do të kushtojë deri në 990,000 euro pa taksa dhe pajisje shtesë. Dorëzimi fillon në vitin 2020....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Volvo do të prodhojë këtë makinë magjepsëse më 2019-ën

Ka kaluar tashmë një vit që nga shfaqja e një prototipi të përformancës së veturës Polestar ngakompania e makinave Volvo....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Gjërat që duhet t’i kontrolloni përpara se ta bleni një makinë të përdorur

Blerja e një makine të përdorur mund t'iu kursejë grumbull të parave, por dhe mund t'ju kushtojë shumë më shumë sesa keni menduar....

10 December, 2018 Lexo më shumë

Lamborghinin që mund ta bleni me vetëm 8 euro e gjysmë

Prapa në vitin 2017, Lamborghini ndërtoi një edicon të posaçëm "Hurracan" për Papa Françeskun....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Këto janë Porsche-t më të shtrenjta në botë

Porsches Vintage ndonëse nuk mund të vendos çmime të njëjta si Ferraris klasik ose Bugattis, por ka pasur disa sosh mjaft të larta gjatë këtyre viteve....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Truqet e thjeshta që iu ndihmojnë parandalimin e avullimit të xhamave në makinë

Mëngjeset mund të jenë të vështira për t'u përballuar dhe dimri gjithmonë i bën ato më të ashpra, sidomos nëse jeni me makinë dhe xhamat kanë tendencë çdoherë të avullohen....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Industria gjermane vazhdon rritjen falë sektorit automobilistik

Falë kërkesës së lartë nga vendet e Eurozonës dhe rimëkëmbjes së sektorit të automjeteve, sektori industrial gjerman regjistroi rritje për të tretin muaji radhazi në tetor....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Këto janë makinat e policisë më të mira në botë

Një listë gjithëpërfshirëse e makinave të policëve më të mrekullueshme në botë, nga Lambosi në Caparos është përgatitur nga TopGear....

6 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO