Auto – Page 39 – Lajmi.net

Aktuale

Lamborghinin që mund ta bleni me vetëm 8 euro e gjysmë

Prapa në vitin 2017, Lamborghini ndërtoi një edicon të posaçëm "Hurracan" për Papa Françeskun....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Këto janë Porsche-t më të shtrenjta në botë

Porsches Vintage ndonëse nuk mund të vendos çmime të njëjta si Ferraris klasik ose Bugattis, por ka pasur disa sosh mjaft të larta gjatë këtyre viteve....

9 December, 2018 Lexo më shumë

Truqet e thjeshta që iu ndihmojnë parandalimin e avullimit të xhamave në makinë

Mëngjeset mund të jenë të vështira për t'u përballuar dhe dimri gjithmonë i bën ato më të ashpra, sidomos nëse jeni me makinë dhe xhamat kanë tendencë çdoherë të avullohen....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Industria gjermane vazhdon rritjen falë sektorit automobilistik

Falë kërkesës së lartë nga vendet e Eurozonës dhe rimëkëmbjes së sektorit të automjeteve, sektori industrial gjerman regjistroi rritje për të tretin muaji radhazi në tetor....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Këto janë makinat e policisë më të mira në botë

Një listë gjithëpërfshirëse e makinave të policëve më të mrekullueshme në botë, nga Lambosi në Caparos është përgatitur nga TopGear....

6 December, 2018 Lexo më shumë

Opel sjell Corsa 2019 një makinë elektrike

Deri në vitin 2024, Opel dëshiron të jetë në gjendje të ofrojë versione elektrike për të gjithë gamën e modelit të saj. ...

6 December, 2018 Lexo më shumë

E tregon videoja: Makinat Fiat, më të rrezikshmet për jetën nëse aksidentohen

Një vit pasi Fiat Punto u bë makina e parë për të mbrojtur pasagjerët dhe vozitësit e tyre në Euro NCAP, Fiat Panda ka ndjekur hapat e saj....

5 December, 2018 Lexo më shumë

Makinat më të shitura në Evropë përgjatë vitit 2018

Industria e makinave zgjerohet shpesh në segmente të reja, me stile të reja trupore të makinave shfaqen në të gjithë vendin. ...

5 December, 2018 Lexo më shumë

Tesla tani ka më shumë vlerë se Daimler dhe BMW

Prodhuesi i makinave elektronike nxit konkurrencën në aspektin e çmimit të aksioneve dhe largon prodhuesit tradicionalë gjermanë. ...

5 December, 2018 Lexo më shumë

Xhipi i ardhshëm i Chevrolet, do iu lë “gojëhapur”

Kompania Chevorlet nuk ka lëshuar ende shumë detaje ende për shtypin , por vetëm kanë thënë se do të ketë "një motor të ri të benzinës"....

4 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO