Auto – Lajmi.net

Aktuale

Kia shfaqë imazhet e Sorento

Korporata jugkoreane, Kia, ka publikuar fotografitë e para të veturës së re Sorento, e cila do të promovohet në panairin e sivjetmë të automjeteve në Paris. ...

13 August, 2014 Lexo më shumë

Shfaqen fotografitë e konceptit Audi A9

Dizajneri spanjoll, Daniel Garcia, ka imagjinuar një model të ri për formacionin e veturave të Audi....

12 August, 2014 Lexo më shumë

Vetura e Cristiano Ronaldos (Video)

Cristiano Ronaldo është parë me një veturë mahnitëse gjatë mbërritjes në Valdebebas për stërvitjen e radhës, ku i ka mahnitur të gjithë....

10 August, 2014 Lexo më shumë

Sunswift eVe mund të bëhet vetura e parë solare legale

Një ekip i studentëve kanë krijuar një veturë elektrike, e cila siç duket ta mbajë rekordin për shpejtësi menjëherë pasi të çertifikohet nga Federata Ndërkombëtare e Automobilëve (FIA)....

8 August, 2014 Lexo më shumë

Mercedes zyrtarisht zbulon modelin S600 Guard

Ne kishim raportuar edhe më herët se Mercedes është duke punuar në prodhimin e modelit të ri S-Class Guard, dhe tani ky model është këtu....

7 August, 2014 Lexo më shumë

Vetura që shkon 466 kmh

Krijimi i fundit nga Hennessey duket se do të jetë rivali i të gjitha veturave për nga shpejtësia....

5 August, 2014 Lexo më shumë

BMW X5 M e rritur deri në 650 kuaj-fuqi nga Fostla

Garazha speciale gjermane për përmirësimin e veturave, Fostla, ka zbuluar përmirësimin e saj të fundit në BMW X5 M....

4 August, 2014 Lexo më shumë

Alpha-N shfaqë imazhet e modeleve të reja BMW M3/M4

E njohur për përmirësimet prej 1000 kuaj-fuqi në Nissan GT-R, Alpha-N Performance ka zbuluar detajet e projektit të tij më të fundit të bazuar në modelet M3 dhe M4 të BMW....

3 August, 2014 Lexo më shumë

Modeli i ri i Toyota Supra

Partneriteti mes BMW dhe Toyota tani është në funksion të plotë dhe janë duke përgatitur ndërtimin e gjeneratës së ardhshme të Z4 që do të quhet "Supra e rilindur"....

29 July, 2014 Lexo më shumë

Ferrari 599 SA Aperta

Varianti tanimë i braktisur i 599 GTO ndoshta nuk ka qenë vetura më e mirë qe ka krijuar Ferrari, por të shpenzosh 1 milion dollarë për ta përmirësuar atë duket se është një investim mjaft i madh....

26 July, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO