Auto – Lajmi.net

Aktuale

Uran Truck zbulon modelin e ri \’Ultimate Defender\’

Kahn Design është i vetmi specialist për punimin e Land Rover në Mbretërinë e Bashkuar, me dyqanin e përpunimeve Urban Truck ka zbuluar modelin e ri të veturës \'Defender\'....

15 June, 2014 Lexo më shumë

Overdrive i jep Porsche Panamera një pamje të kuqe prej alumini

Kompania bullgare Overdrive i ka dhënë një pamje krejtësisht të re dhe të bukur modelit Panamera të Porsche, pas ri-dizajnimit të saj në një ngjyrë të kuqe alumini....

14 June, 2014 Lexo më shumë

Alfa Romeo zbulon modelin e ri të drejtuar për Amerikë

Alfa Romeo ka zbuluar modelin e ri i cili do të shitet në Amerikë përderisa krijuesi italian i veturave përgatitet për SHBA dhe Kanadë....

12 June, 2014 Lexo më shumë

Vetura Viper në dizajnin e ri

Vetura e ri-dizajnuar Viper, që përmban rrotat e reja të montuara nga firma Strasse Wheels, është dukur e mahnitshme dje në debutimin e saj zyrtar....

10 June, 2014 Lexo më shumë

Lamborghini Countach, vetura e parë një milionshe

Në ankandin e mbajtur në Bonhams, ky Lamborghini Countach LP400 i vitit 1975 u shit për 1.21 milion dollarë javën e kaluar....

8 June, 2014 Lexo më shumë

Ford zbulon modelin e bukur Troller T4

Edhe një tjetër model që ka munguar nëpër ngjarjet e fundit të veturave. Ford sapo ka zbuluar modelin e ri mahnitës të quajtur Troller T4....

6 June, 2014 Lexo më shumë

Corvette Z06 konfirmohet si vetura më e fuqishme ndonjëherë

Vetura e re Z06 është vetura më e shpejtë e prodhuar ndonjëherë në Amerikë....

6 June, 2014 Lexo më shumë

Vetura perfekte Porsche 911 Turbo S

Përveç kombinimeve në pjesët e jashtme të veturës, kjo veturë është me të vërtetë thjeshtë një shpikje perfekte....

5 June, 2014 Lexo më shumë

VW Golf GTI versioni Wolfsburg i krijuar nga disa të rinj

Një ekip i të rinjëve nga Volkswagen kanë zbuluar krijimin e tyre të ri-dizajnuar të Golf GTI, version të cilin e kanë quajtur Wolfsburg....

30 May, 2014 Lexo më shumë

Përveç Tesla, të gjitha veturat elektrike dështojnë në shitje

Veturat luksoze dhe të shtrenjta elektrike kanë dështuar të arrijnë synimet në tregun e shitjeve dhe shumë prej tyre do të duhet të kthehen prapa, thotë një raport nga banka Morgan Stanley....

29 May, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO