Auto & Tek – Lajmi.net

Aktuale

Kuzhina e ardhshme që di gjithçka

Në vetëm pak vite, sipërfaqet e kuzhinës tuaj do ta dinë se çfarë përbërës keni në frigoriferin tuaj, do të ju lajmërojnë kur janë gati për tu zier ushqimet dhe do të ju tregojnë se çfarë të përgatitni për darkë....

9 January, 2015 Lexo më shumë

Shfletuesi i ri i Microsoft do të punojë edhe me Cortana

Javën e kaluar, u bë e ditur se Microsoft është duke punuar në një shfletues të ri për Windows 10 dhe që ai shfletues nuk do të jetë më Internet Explorer....

9 January, 2015 Lexo më shumë

Skuteri i mençur elektrik

Prodhuesi i skuterëve Gogoro ka prezantuar një skuter të mençur dhe një program të baterisë së tij i cili është i dizajnuar që ta zëvendësojë procesin normal të mbushjes së mjetit elektrik dhe pritjes deri sa të mbushet....

9 January, 2015 Lexo më shumë

Porsche Cayenne GTS

Porsche Cayenne GTS është njëra nga makinat super luksoze dhe shumë tërheqëse....

9 January, 2015 Lexo më shumë

Zuckerberg: Askush nuk duhet të pranojë që një grup i ekstremistëve ti heshtë zërat dhe mendimet ndryshe

Facebook ka qenë gjithmonë një vend ku njerëzit nga e gjithë Bota ndajnë pikëpamjet dhe idetë e tyre. Ne i përcjellim dhe respektojmë ligjet në çdo shtet, por ne kurrë nuk lejojmë që një shtet apo grup i njerzve të diktojnë se çka mund apo duhet njerëzit të shpërndajnë anembanë botës....

9 January, 2015 Lexo më shumë

Kamera e HTC tani mund të bëjë transmetime live në YouTube

Kamera HTC Re tani ka një përparësi ndaj kamerës GoPro....

8 January, 2015 Lexo më shumë

Bateria e re për celularë që mbushet për dy minuta

Celulari juaj i ardhshëm do të mund të mbushet në më pak se dy minuta....

8 January, 2015 Lexo më shumë

LG G Flex 2, celulari më i mirë në CES

Celulari i ri i LG është elegant, praktik dhe me pamje të mirë....

8 January, 2015 Lexo më shumë

Volkswagen sjell makinën e re Golf R Touch

Ekspozita kryesore në qëndrimin e Volkswagenit në CES-2015 ishte koncepti Golf R Touch....

8 January, 2015 Lexo më shumë

Modeli Prologue i Audi bëhet me sistem të ‘vetë-vozitjes’

Veturat vetë-lëvizëse janë bërë trend tashmë. Këtë herë Audi ka vendosur që modelin Prologue ta përmirësojë me një sistem të ‘vetë-vozitjes’ të cilin e prezantoi në CES 2015....

7 January, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO