Autobusi i ri pëson defekt, largohen udhëtarët (Foto) – Lajmi.net
Autobusi i ri pëson defekt, largohen udhëtarët (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:56, 20 March 2017
Një autobus i ri i Trafikut Urban që posa kanë dal në qarkullim ka pësuar defekt.

Autobusi i linjës 4 të bregut të diellit ka pësuar defekt, ku i janë bllokuar dyert dhe udhëtarët janë nxjerr nga autobusi, raporton lajmi.net.

Ngjarja ka ndodhur në Breg të Diellit në Prishtinë, ku udhëtarët shihen duke dal nga autobusi, dhe janë detyruar ta ndërrojnë autobusin.

Kujtojmë se autobusët janë lëshuar tash në qarkullim, ndërsa para disa ditësh njërit i është thyer një xham nga persona të paidentifikuar./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO